MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 4095457
nr 409 5457
Sekretär
100x44, höjd: 130 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 22 maj 2006
1.300 kr
1.700 kr
1.500 kr